Vianoce

24.12.2021

Chceli by sme zaželať všetkým pokojné Vianočné sviatky v kruhu rodiny a blízkych, pevné zdravie a aby vás nešťastie obchádzalo vám želajú dobrovoľníci civilnej ochrany.

Záver roka nám priniesol niekoľko noviniek.

- podarilo sa nám získať pre dobrovoľníkov pôsobiacich v rámco Trnavský samosprávny kraj prívesný vozík na prevoz vybavenia do terénu,

- spoločnosť A-Z Stroj nám spravila pekné vianoce podporením vo forme vybavenia, ktoré dopĺňa nedávno získané vybavenie určené na demoláčné a záchranné práce, jedná sa o tlakové nádoby na vodu k rozbrusovačkám, náhradné špice k zbíjacím kladivá, pláty do píl, batérie a ďaľšie vybavenie,

- podarilo sa nám zabezpečiť cvičné AED aby tak naši dobrovoľníci ale aj široká verejnosť boli kvalitne vzdelávaní v použití AED, lebo keď bude potrebné s ním pracovať bude neskoro sa to učiť.

Dnes je presne ten deň kedy by nikto nemal byť sám, deň kedy by sa mali diať zázraky a sme strašne šťastní že tento deň sme pri jednom zázraku boli. Že všetci dobrý ľudia sa spojili a spoločne deťom z detského domova urobili krásne Vianoce keď nám hovorili básničky veru sme si poplakali, je to neuveriteľné koľko lásky sa skrýva v ich krásnych očiach.

Prajeme vám peknú nádielku pod stromčekom a dávajte na seba pozor 

Nehráme sa na pomáhanie. Pomáhame!!!