Naša činnosť

Fotky a články z našej činnosti. Našu činnosť je možné nájsť aj na sociálnej sieti https://www.facebook.com/DZBCO/


Pár fotiek z činností našich dobrovoľníkov v teréne. Tento krát z repatriačného zariadenia IVeS Bratislava :) takáto je naša dobrovoľná služba naším obyvateľom. Jedná sa o mravčiu prácu, ktorú robíme radi. Pre vás, ktorí to potrebujú.

Dnes sa bola naša dobrovoľníčka porozprávať v Ružinovskej televízii o dobrovoľníkoch v prvej línii, o ich práci, pocitoch.
Ďakujem za záujem o túto tému a priestor vo vysielaní :) ❤️

Pár fotiek z nasadenia našich dobrovoľníkov v karanténnom zariadení internát Družba v Bratislave. Naši dobrovoľníci tu pôsobia od 30.04. nepretržite 24 hodín denne nezištne pomáhajú, aby tak chránili zdravie našich obyvateľov. Táto činnosť je nesmierne náročná nakoľko naši dobrovoľníci tu trávia veľmi veľa času na úkor svojich rodín, svojho voľna,...

Naši dobrovoľníci včera ukončili činnosť, ktorá započala 27.03. pred fakultnou nemocnicou v Trnave. Celkovo naši dobrovoľníci vykonali cez 1 020 dobrovoľníckych hodín v spolupráci s Centrálna záchranná služba a
Ultras Spartak Trnava
Centrum pomoci pre rodinu a ďalšími.

‼️❌ KRÍZOVÝ REŽIM / KORONAVÍRUS 🧠
Vďaka snahe naších dobrovoľníkov nezištne pomáhať sme vykonali celkovo vo všetkých zariadeniach kde sme pôsobili, alebo pôsobíme skoro 5 000 dobrovoľníckych hodín!!! Všetko pre našich obyvateľov, aby sme chránili vaše zdravie s nasadením vlastného. :) Ohromná snaha a obeta našich dobrovoľník nezostala nepovšimnutá,...

Chceli by sme poďakovať reštauráciam v Malackách za to, že už viac ako mesiac a pol podporujú našich dobrovoľníkov pred nemocnicou v Malackách Medirex. Spojili sa vďaka iniciatíve Jedlo zdravotníkom za čo sme veľmi vďačný, že takto pomáhajú našim dobrovoľníkom, dobrovoľníkom v Centrálna záchranná služba ako aj Covid tímu nemocnice.

Včera naši dobrovoľníci vykonali preventívnu dezinfekciu na ZŠ na Majerníkovej ulici v Bratislave, prešli sa všetky chodby, vstupný priestor a všetku sanitu.

Nedávno nás podporil obchodný reťazec Billa potravinovou podporou pre našich dobrovoľníkov v prvej línii. Dnes vyšiel článok o podpore, kde je písané aj o nás :)